Kominy Niko

niko-do-strony

Systemy kominowe NIKO

Systemy kominowe NIKO zostały zaprojektowane tak, by bezpiecznie odprowadzać spaliny i dym z różnego rodzaju urządzeń grzewczych. Nasze systemy zbudowane są z materiałów najwyższej jakości - ceramiki kominowej odpornej nawet na pożar sadzy, ale też na kwasowe skropliny, bardzo wytrzymałych pustaków keramzytowych, prezyzyjnie dobranej izolacji oraz elementrów stalowych ze stali szlachetnej, która odporna jest na wszystkie czynniki zewnętrzne. Oferujemy obecnie pięć rodzajów systemów kominowych, które stanowią zawsze optymalne rozwiązanie zarówno z punktu widzenia konstrukcji kominów, jak i ekonomii (budowa komina ceramicznego jest tańsze niż budowa komina tradycyjnego z cegieł).


System kominowy NIKO UNI przeznaczony jest do wszystkich typów urządzeń, a w szzcególności do kominków i kotłów na paliwa stałe.

System kominowy NIKO KONDI to specjalistyczny komin do kotłów kondensacyjnych z zamkniętą komorą spalania, w szczególności do domków wielorodzinnych.

System kominowy NIKO LUFT to świetne i bezpieczne rozwiązanie do firm budowlanych i deweloperów, którzy budują domy wielorodzinne, instalując w każdym mieszkaniu odrębny kocioł z zamkniętą komorą spalania.

System kominowy NIKO DUO-MIX jest idealnym rozwiązaniem, gdy dwa piony kominowe usytuowane są obok siebie. System ten pozwala na połączenie dwóch różnych systemów w jednym dwuciągowym kominie np. NIKO UNI i NIKO KONDI.

Ponadto nasza oferta wzbogacona jest o systemy kominowe NIKO WENT z szeroką ofertą pustaków wentylacyjnych, które mogą towarzyszyć każdemu z powyższych systemów.